MENU

Logo - bavíprostor

 decoding

SOUHROU POZITIVNÍCH OKOLNOSTÍ jsme získali nejen prostor pro naší primární činnost, ale i pro rozvoj dalších služeb a akcí. Díky skvělé lokaci a dispozicím nabízíme prostor nedaleko od centra města s atmosférou vesnice, posazený do čisté přírody.

BEZPEČNÝ A KLIDNÝ PROSTOR pro přednášky, kurzy vaření, POP UP akce a další aktivity. Vždy však v souladu s osobním rozvojem a zejména s rostlinnou stravou. Některé aktivity organizujeme my, o nich více v sekci AKCE anebo si náš prostor můžete pronajmout.


NEJČASTĚJŠÍ FORMY VYUŽITÍ PROSTOR:

SDÍLENÁ KUCHYŇ

PRO ZAČÍNAJÍCÍ KONCEPTY pracující s veganskou stravou nabízíme ve volných hodinách nejen profesionálně vybavenou kuchyni ale i podporu pro vznikající projekty na poli veganských gastronomických konceptů.

PRONÁJEM PROSTORU

NABÍZÍME PROSTOR pro přednášky, firemní školení a jiné formy soukromých akcí. Rádi vám pomůžeme s organizací a zajistíme zážitkovou gastronomii formou našeho cateringu. Prostor je ideální pro akce od 10 do 35 osob.

CO-WORK

VYBRANÉ DNY v týdnu nabízíme náš prostor jako bezpečnou pracovní dílnu. Najdete tu ideální prostředí pro menší týmové aktivity a klid na individuální práci.

POP–UP RESTAURACE

JEDNOU ZA MĚSÍC organizujeme pop-up večery. Inspirujeme se konceptem bytových restaurací. Můžete se zúčastnit jedné z našich připravovaných akcí nebo s námi sdílet nápad, s jehož základem zpracujeme speciální událost podle vašich požadavků. Jeden večer, jenom vaše společnost, degustační veganské menu, párované nápoje, spolehlivý ale neformální personál, možnost hudebního doprovodu, přednášky apod.

lžička