MENU

Logo - bavíO NÁS

S LÁSKOU K TĚLU A ZEMI, KTERÉ ŠETŘÍ

JSME gastronomický projekt. Vaříme rostlinně, plnohodnotnotně, bavíme. Jídlo servírujeme ve vratné krabičce. Do těla darujeme šetrně, co potřebuje.

NAŠÍM POSLÁNÍM je šířit povědomí o kvalitní stravě, která nevyčerpá ale naopak prospívá zdraví a vitalitě. Chceme usnadnit život rostlinně stravujícím se lidem a zároveň být otevřenou variantou zažitých zvyků konvenčního stravování.

NAŠE KRABIČKA je příjemným oříškem, jak vyřešit obal, aby tělo získalo, co potřebuje a Země nedostala, co nepotřebuje. Je vratná. Je zálohovaná. Je plastová. Je uzavíratelná. Je omyvatelná.

O nás - zelenina

JAKOU KUCHYNI DĚLÁME? 

ZAMĚŘUJEME SE na moderní nutričně vyváženou stravu. Vytváříme neočekávanou chuť z kvalitních surovin za pomocí vlastních receptů z domácí i světové kuchyně. Základem jsou pro nás zdravá jídla postavená na rostlinné stravě, kterou umíme bez nadbytečných tuků, cukrů a umělých dochucovadel. To nás prostě baví.

SÍDLÍME na krásném místě na okraji Prokopského údolí. Díky tomuto místu můžeme nabídnout i další služby jako catering, pop-up večeře, kurzy vaření a přednášky. 

I TO NÁS BAVÍ.

lžička